Dětská herna

V současné době usilovně pracujeme na dokončení Kavárny s dětským koutkem pro batolata a hernou pro starší děti. Otevření prostoru plánujeme do léta 2023.

Součástí herny je i kavárna, kde můžete nabrat energii na další objevování a rozvíjení svých dovedností, tak i nalezení chvíle klidu k vychutnání si skvělé kávy. Vstup do kavárny i herny bude společný přes šatnu, zde bude možno se přezout do přezůvek.

Herna bude rozdělena na malou hernu – klidovou, kde budou probíhat rukodělné a obdobné aktivity pro rozvíjení zručnosti a kreativity dětí, tak i zábavu například u deskových her. Budou zde i tematické dny k různým příležitostem, jako jsou Den dětí, Den země, Den vody, Den bez plastů…, ale i pravidelné dny pro podporu a sounáležitost s lidmi s různým zdravotním omezením.

Velká herna bude pro pohybové a kreativní aktivity. Tuto část herny plánujeme otevřít do konce roku 2023. Máme vize i představy, jak bude vypadat, ale vše se zatím utváří v našich hlavách a srdcích. Necháme se překvapit spolu s Vámi, do jaké podoby velká herna dozraje 😊

Celý prostor bude sloužit společným aktivitám rodičů s dětmi, počítáme i s možností hlídání dětí, abychom tak dali rodičům možnost strávit čas jen pro sebe a pro svoje aktivity, například v našich seminárních prostorách.

Další plánovanou aktivitou jsou příměstské tábory a dětské oslavy.

Kavárna s dětskou hernou je prostor pro společná setkávání.

Galerie

Velká herna

Malá herna